aktualności

„O mnie się nie martw” po raz szósty!

fot. 16x9

Iga i Marcin spóźniają się na własny ślub, a Asia zostaje poszkodowana w wypadku. Taką sceną zakończył się piąty sezon serialu. Czy w sezonie szóstym dojdzie wreszcie do ślubu głównych bohaterów? Jak poradzi sobie z uczuciem do Igi Krzysiek? Czy Marta stanie się najważniejszą kobietą w jego życiu? Co wydarzy się w kancelarii? Jaki scenariusz autorzy napiszą dla Ewy i jaką rolę odegra nowa bohaterka, siostra Małeckiego? Premierowe odcinki „O mnie się nie martw” od 3 marca w TVP2.

Szósty sezon pełnego humoru i emocji serialu obyczajowego opowiadającego o losach Igi Małeckiej, przebojowej kobiety o złotym sercu i niewyparzonym języku. Mimo wielu życiowych niepowodzeń, nigdy się nie poddaje i zawsze potrafi znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Jej utrapieniem jest leniwy i niezdarny mąż, a największym szczęściem dwie rezolutne córeczki.

Zwykłe bajki kończą się wyznaniem miłości, bajki słodko-gorzkie natomiast nie łudzą widzów zapewnieniem, że „żyli długo i szczęśliwie“. Pokazują, ile miłości, uwagi i cierpliwości wymaga dobry związek. Dlatego w 6 sezonie serialu wszyscy bohaterowie będą zaliczać wzloty i upadki, by na własnej skórze sprawdzić jak z dwóch „ja“ stworzyć niepokonane „my“.

Marcin przekona się, że może dać z siebie więcej niż myślał. Iga podejmie odważną decyzję, dzięki której przestanie w końcu czuć się szczęśliwym i kochanym, ale jednak Kopciuszkiem. Łukasz i Ewa będą musieli znaleźć w sobie wiarę w nowy początek. Krzysiek będzie musiał dorosnąć, a Marta rozeznać się w swoich prawdziwych potrzebach i pragnieniach. Grzeczna, poprawna i dobrze ułożona Aśka zostanie brutalnie wytrącona z wyobrażeń o sobie i o tym, czego naprawdę oczekuje. Paweł zrozumie, czego pragną kobiety i będzie to dla niego duże zaskoczenie. A wszystko to za sprawą nowej bohaterki, która pragnie jedynie... stać się dobrym prawnikiem. A namiesza w życiu bohaterów tak, jakby miała zupełnie inne zamiary.

Autor: --